Yas Маrina Circuit

Yas Маrina Circuit
Yas Маrina Circuit

Інвестиційні дані

Ім'я: Yas Маrina Circuit
Місцезнаходження: Абу Дабі, Об'єднані Арабські Емірати, United Arab Emirates
Інвестор: Rząd Abu Dhabi
Завершення: 2009
Виконавець / Проектант: Cebarco-WTC WLL

Проект

Опис об'єкту :

Yas Маrina Circuit (арабський: ةبلح ىسرم ساي) це об'єкт, на якому відбуваються гонки Grand Prix Abu Zabi. Траса була спроектована через Hermanna Tilke'a і розташований на острові Yas, близько 30 хвилин від столиці Об'єднаних Арабських Еміратів, Абу Дабі. Yas Marina – це друга траса Формули 1 на Близькому Сході (перша збудована в Бахрейні). Об'єкт отримав ліцензію Міжнародної Автомобільної (FIA) Федерації 1 ступеня. У межі комплексу, створеного навколо траси Marina знаходиться парк розваг, водний парк, а також житлові будинки, готелі і пляжі, а про його потенціал  свідчить статистика:
-кількість сидячих місць – 41 093
-площа- 161,9 га
-довжина – 5,5 км
-найдовша пряма – 114 м.
Траса була побудована через головного підрядника Cebarco-WTC WLL у рамках контракту, складеного з девелоперською фірмою Aldar Properties. Серед зацікавлених субпідрядників була між іншим фірма KOH AH HING з Малайзії (будівельний виконавець)
а також субпідрядники,  як Voltas (MEP), PKE-Siemens (MEP), Able-Middle East (земляні роботи), Хемілтон International (внутрішні роботи) і Bau Bickhardt (траса). Yas Marina Circuit це – найбільший проект освітлення постійного спортивного об'єкту у світі.
Поверхня траси збудована з сірої кам'яної крихти, доставленої до Абу Дабі з  каменоломні в Bayston Hill в графстві Shropshire в Англії. Покриття траси високо оцінили видатні водії Формули 1 за дуже добру зчепленість.
Всі  40 тис. сидячих місць, розміщених навколо траси, прикріплені до основи за допомогою анкерних втулок з внутрішньою різьбою R-DCA M10. Попередньо були проведені випробування, що підтвердили найвищу якість кріплень Rawlplug.

7 жовтня 2009 траса отримала від FIA остаточний дозвіл на організацію гонок Формули 1. Bruno Senna був першим водієм, який провів на трасі Yas Marina Circuit тестовий заїзд.

Використані продукти

R-DCL Втулка розпірна з внутрішньою різьбою з фланцем

R-DCL Втулка розпірна з внутрішньою різьбою з фланцем

Приклади застосування