Електронна адреса Друкувати
Коельнер-Україна  Торгові марки

 

RAWLPLUG є провідним європейським виробником спеціалізованих механічних і хімічних анкерів та засобів кріплення для важких конструкцій; пропонує на ринок сучасні методи і рішення технологій встрілювання та високотехнологічні кріплення для легких конструкцій. Компанія Rawlplug була заснована у Великобританії більш ніж 98 років тому і стала першою компанією в світі, яка запатентувала розпірний дюбель. Rawlplug забезпечує споживачів сертифікованою продукцією найвищої якості, яка постійно удосконалюється для задоволення найвимогливіших потреб та очікувань споживачів. Протягом майже століття бренд RAWLPLUG є синонімом інновацій, надійності і безпеки. 

 

KOELNER це бренд професійних та інноваційних кріпильних рішень для будівництва і промисловості, що спеціалізується на кріпленні для ізоляції  фасаду та покрівлі, самосвердлильному кріпленні та кріпленні для легких конструкцій. KOELNER є лідером в області засобів кріплення в Польщі, а також понад двадцять років є відомим брендом на ринках Європи. Всі продукти від торгової марки KOELNER – це вироби найвищої якості, що відповідають найсуворішим технічним вимогам. Про це свідчать численні свідоцтва та технічні сертифікати, що підтверджують відповідність пропонованих продуктів чинним експлуатаційним стандартам. Окрім того, перед введенням будь-якого продукту на ринок, він проходить багатоетапні тести, котрі доводять його унікальну якість та максимально оптимальні експлуатаційні параметри. 

 

Торгова марка MODECO користується довірою споживачів вже понад 25 років. На сьогодні дана торгова марка є ведучою серед марок ручного та електроінструменту в Польщі та об’єднує три продуктові сегменти: MODECO Expert, MODECO Home, MODECO Garden, ассортимент яких задовільняє потреби різних груп споживачів. MODECO Експерт - інструмент та електроінструмент для професіоналів і любителів майструвати.  Modeco Home - ручний інструмент для кожної оселі та для професіоналів, які шукають рішення при невисоких витратах. Modeco Garden - ручний інструмент та аксесуари для догляду за садом. Весь ручний та електроінструмент виробляється згідно чинних норм та вимог, проходить багатоетапні тести, котрі оцінюють їх функціональність та витривалість. Широка область застосування, великий асортимент товару, естетичний вигляд та приваблива упаковка інструменту задовольняє найвимогливіші потреби ринку.

 

        

LF є торговою маркою Фабрики Болтів Коельнер у м.Ланцут (Koelner Łańcucka Fabryka Śrub), найбільшого виробника метричних виробів у Центральній та Східній Європі.  Основні споживачі товарів LF – це різногалузеві виробничі підприємства: автомобілебудівні, машинобудівні, електромашинобудівні, гірничовидобувні, кораблебудівні та ін. LF пропонує на ринок болти, гвинти, гайки згідно стандартів PN, DIN, ISO, BS, ANSI. Поряд із традиційними пропонуються спеціальні метричні вироби, а також вироби, виготовлені за індивідуальними замовленнями. Окрім цього, всі вироби проходять теплову обробку і мають захисне покриття різного виду.

 

Фірма IRWIN Industrial Tool Company є провідним виробником і постачальником високоякісного ручного інструменту та витратних матеріалів до електроінструменту для професіоналів, які цінують міцність і ефективність. Торгова марка IRWIN займає високі позиції в області інструменту і витратних матеріалів в усьому світі. Вже понад 100 років термін «інновація» є концепцією фірми, що сприяє її постійному розвитку та вдосконаленню.                     

 

НОВА АДРЕСА

Контакти

  • м.Львів
  • фактична адреса: с.Сокільники     вул. Львівська бічна, 6
  • заїзд: м.Львів, вул. Тролейбусна
  • тел. +38 032 244 07 44
  • тел. 0 800 50 40 74
  • koelner@koelner.ua