Електронна адреса Друкувати
КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА  Про нас  
  
 
КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА – єдиний офіційний представник на території України  відомих європейських брендів RAWLPLUG, KOELNER, MODECO.
Rawlplug – провідний європейський виробник інноваційного кріплення: спеціалізованих анкерів і засобів кріплення для важких конструкцій. Марка Rawlplug це безперечний лідер на ринку кріплення Великобританії.
 
Koelner – кріплення для ізоляції фасаду та покрівлі, самосвердлильне кріплення та системи кріплень для легких промислових конструкцій. Koelner лідер на ринку кріплень для будівництва і промисловості в Польщі та Східній Європі. 
Modeco – відомий дистриб’ютор ручного та електроінструменту в Східній Європі. Торгова марка Modeco об'єднує три бренди: Modeco Expert, Modeco Home, Modeco Garden.
  
  На сьогодні КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА – це компанія з 18 літнім досвідом роботи на ринку засобів кріплення та інструменту, офіційний представник провідних світових виробників. Продукція, котру пропонує на ринок компанія "КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА" є сертифікованою в Україні. В центральному офісі компанії, працює вимірювальна лабораторія, де проводяться дослідження й перевірка фізико-механічних показників засобів кріплення.
   Мережа дистрибуції компанії охоплює більшу частину території України. Серед постійних клієнтів чимало будівельних і виробничих підприємств, центри комплектації, мережі DIY, роздрібні магазини. Фінансові можливості, технічне підгрунтя і товарні запаси компанії дозволяють вчасно і в повному обсязі виконувати серйозні завдання для задоволення найвимогливіших потреб споживачів.
 
Компанія КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА це:
- 18 річний досвід роботи на ринку засобів кріплення та інструменту;
- сертифікована продукція;
- нова упаковка EcoFriendly Design;
- широка мережа дистрибуції, що охоплює будівельні та виробничі організації,
  центри комплектації, мережі DIY, роздрібні магазини;
- безкоштовна доставка "від дверей до дверей";
- персональні умови співпраці;
- фахові консультації.
 
Якщо Ви зацікавлені у надійному партнері, будемо раді вітати Вас серед наших клієнтів!
 

НОВА АДРЕСА

Контакти

  • м.Львів
  • фактична адреса: с.Сокільники     вул. Львівська бічна, 6
  • заїзд: м.Львів, вул. Тролейбусна
  • тел. +38 032 244 07 44
  • тел. 0 800 50 40 74
  • koelner@koelner.ua